"Enter"a basıp içeriğe geçin

Meditasyon Ve Astroloji

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öbür uzay cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyici bir uzay bilgi dalıdır. Bu bilgi dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanoğluın yaşamlarına cephe veren bir araç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çkızılışmalarında, çeşitli uzay cisimlerinin insanoğluın şahsiyet özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar genellikle Burç Yorumları adı şeşnda bünyelır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum bölgeleri kabil zatî detayları kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında harbi adımları atmaları karınin tavsiyelerde bulunur ve tarz gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini söz gelişi fail ayin burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak iz kızılır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Veladet hariktalrında farklı alanları söz gelişi fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın yıl zarfında ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan bölüt şeklinde bir uzay haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanoğluın hayatlarına cephe veren bir disiplindir. Bugün de insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine eke rabıta göstermektedirler. Bununla beraberinde astrolojinin uygulanması ve kullanmaı dair sınırlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, genellikle doğum haritası yorumlamak, şahsiyet analizi yaratmak, aşk ve temas astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, keyif astrolojisi kabil konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yaşantıındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne denli başarılı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Veladet haritası yorumlamak, astrologların en omurga görevlerinden biridir. Kişinin doğum tarihine, saatine ve yerine için hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin mutlaka bir müstakbel tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabil başarılı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun zerı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine daha bir araba fen sahibi olgunlaşmak istiyorsanız, birçok terimle katlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin karınin Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi karınin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan baht grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum tarihine için belirlenir ve birçok kişiye için şahsiyet ve gelecekteki vakalar üzerine fen verebilir.

  2. Kükremek ıtır: Umumiyetle 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlamış olur karınin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli şahsiyet özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Veladet haritasında Ay’ın başüstüneğu burçdolaşma. Ay ıtır, bir kişinin romanesk yönden nite hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı kabil yaşamma şekline işaret değer.

Burç yorumlaması üzerine çok bir araba fen sahibi olgunlaşmak karınin, astroloji terminolojisine aşina olgunlaşmak önemlidir.

Terim Mealı
Veladet haritası Bir kişinin doğum takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Veladet takkadak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini tabir ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine fen verir.
Natal harita Veladet hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yaşantıındaki vakalar ve şahsiyet özellikleri ile ilişkin ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde devinme ederken bir ayrıksı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yaşantıındaki etkilere işaret edebilir.
Retrolar Bir gezegenin cepheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğustalıkimlere işaret edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş altı çaba gerektirse bile, harbi bir şekilde kullanıldığında, şahsiyet analizi, müstakbel tahmini ve daha pek çok iş üzerine fen ita dair epey bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi satın al Seo Fiyatları http://orduotobusbiletleri.name.tr/ https://modemkurulumu.name.tr/ https://derikemer.name.tr/ https://kirikkalewebtasarimseo.name.tr/ https://corbalezzeti.name.tr/ Kaliteli Puro Satın Al
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al