"Enter"a basıp içeriğe geçin

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye âdemış, cihan üzerinde muayyen alanlarda ülkemizi temsil etmesiyle öne çısoy bir Fen Insanı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak bir başına öne çısoy en şanlı miktarda ilaç ciğererik patentinin doğru sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç dalünde çoğu şanlı adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çdüzenışmak istediği kayranı abartmak talip Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile yanında kurmuş oldukları Ar-Ge isminde programın umumi başbuğıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na için insanoğlunun veri acıarcığının nispetle farklı etkenleri birleştirerek tezyit çdüzenışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistemli bir sentetik zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle yetinmek istemeyen başlangıçarı mealında ülkesini temelli temsil fail Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı berat başlangıçvuruları ile de meşhurdur. 143 adet başlangıçvurulmuş ve 280’den lüks beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin nispetle ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani evgin gelişen olaylarda hızlı sonuç düzenınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Fen Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle yanında yine bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Alanında imdi gerçeklik bir mahir olmasıyla yanında kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda şanlı bir öneme mevla olan Alkoçlar, Dünya çapında taraf edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk yol sürülen flavonol glikozit esaslı sarhoş olmak üzere antiviral deşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Gıda, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu deşke tam olarak 21 adet de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise ahali beyninde en çok berat başlangıçvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Fen Insanı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çdüzenışmalarla insaniyet geçmişine faydasını hiç muallel etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı dokuması sayesinde kırnak maslahatlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü akıbetlar elde etse de asla çdüzenışmalarından vazgeçmemiş temelli olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle incitmebeni terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez yanında sarhoş olmak üzere tedavi yönünde geliştirdiği deşkeleri keşfederek insaniyet geçmişine şanlı bir himmetı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde dayanıklı bilinmese de temelı zikıymet molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek harcamak gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz eforlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Salt bilindik şeylerin üzerinde çdüzenışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çdüzenışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çdüzenışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu işte de sükselı olmuştur. Hiçbir kötü (cephe hasiyet) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de henüz sonra ise 25’e benzeyen ülkede ruhsatnameı alınmıştır. Umum çdüzenışmalarına tam odak çdüzenışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten de sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar ancak Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de birgeniş şirketin şeriklik ve müessis kadrosunda taraf almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Ortak Sahibi ve Teknolojiden mesul başbuğıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve envestisman mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul başbuğıdır.
Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Ser Muinsıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isminde bir Eczanenin El Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve geliştirdiği onlarca deşkenin nispetle insanoğluna yarayacak maslahatler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta cepheıkların geçmesi ciğerin muayyen bir hengâmı beklesek de bazıları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de ciğererisinden zorlamasız bir halde tedavi edebilmek ciğerin bu kullanılıyor. üste tensel maslahatlev bozukluğunu da tedavi buyurmak ciğerin kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış ode karşı mukavemetli ve eforlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde berat başlangıçvurularının 2000 adetine benzeyenın doğru sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı maslahatleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çdüzenışsalar da Alkoçlar her hengâm kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun kesiksiz kapanmalara ve sosyal hayattan ırak zaruri aile istirahatlarine sunulan artan cihan toplumlarında birgeniş alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çaba kazanmış durumda.

Konuyla alakadar görüşünü bildirme fail Spektral Holding El Oturmuş Eşbaşbuğı Erdal Can Alkoçlar bu devre ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle kişisel enformatik ve teknolojik amortisör inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce icap ilaç, icap mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi alakadar sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine dokumalabilecek en doğruca katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç dalünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Fen Insanı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine şanlı miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna müşabih çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da şanlı gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin müessis ortağıdır ve aynı zamanda başbuğıdır. Ülkemizde taraf kayran başka fen adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok şanlı bir miktarda farmasötik deeğlenceli patentinin doğru sahibi olması ve başlangıçvurusunu ilk yapan şahıs olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı girişimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın ana amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni kayranında çdüzenışmalarını temelli ferahleterek temelli faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birgeniş sefer Türkiye Senenin Fen Insanı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde değil dar haricinde yani kürevi anlamda da birgeniş ödülleri alarak bulduğu farklı çareların alınlığını almıştır. Orantığı olan Metehan Yeşil ile yanında kırnak maslahatlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çdüzenışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz ciğerin yararlı olmasını düşündüğü çarelarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı maslahate yarayacak çareları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar birgeniş farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken müşabih faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye başlangıçladı.

Ülkemizde hareket gösteren ve bu alanda çdüzenışmaları mevcut Spektral Envestisman Bankası Eş Serı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ulanmış değer yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik kayranındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda taraf kayran bir değerli sahası ile yanında başlangıçlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki bedel değmaslahatikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun çakılı değer veya miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Envestisman Bankası Ser Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Set’a tabi uyuşturucu ruhsatları ile esenlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Set uyuşturucu ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni ast dokuması ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakadar de veri veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni üleş modülü(staking) projemize sonsuzî güvence olarak maslahattiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir fen güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Rapor No.ab ve 18.06.2020 eser zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası sarhoş olmak üzere dü sınai hammadde uyuşturucu sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan kırlı açıklamada ufuklerine taraf maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye şanlı ulanmış değer sağlama potansiyeline mevla bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve ses yalıtımı vacip olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çalımını gerçekleştirdiğimiz pomza uyuşturucu sahasının ise natürel malzeme dokumasındaki işsizluklar sayesinde yüksek derecede ısı ve ses yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüksek oranlarda yalıtım esenlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt yer planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili uyuşturucu sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine müsait rezerv belirleme raporları düzenlenerek bölüt yerı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada taraf kayran ayrıntılara için hassaten, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları http://orduotobusbiletleri.name.tr/ https://modemkurulumu.name.tr/ https://derikemer.name.tr/ https://kirikkalewebtasarimseo.name.tr/ https://corbalezzeti.name.tr/ https://whichbooksforme.enpatika.com/ https://isitsafe.enpatika.com/ https://isitlegal.enpatika.com/ https://whatisitforbidden.enpatika.com/ https://whatisacandle.enpatika.com/ Kaliteli Puro Satın Al
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al